Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Enëlarëse DIM42E6QH Amica

Kodi i produktit: 
PM_DNPGH5CD

425.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tiparet:
Paneli i kontrollit: Paneli i kontrollit i integruar plotësisht Butoni Ndërprerës lundrues
Treguesi elektronik i shpëlarësit Treguesi elektronik i kripës Gjysmë ngarkesë
Vonesa e fillimit: 1-24 orë Numri i niveleve të spërkatjes: 2 Nivelet e spërkatjes Ekrani: LED me 7 segmente
Këmbë të rregullueshme: 3 copë Filtër AntiBakterie Tharje shtesë
Paneli i kontrollit: standard OptiTime Funksioni i shpejtë
Gyp kripe Sistemi i zbutjes së ujit WashRestart
PAJISJET
Numri i shportave: 2 copë Këmba e përparme e rregullueshme Lartësia e rregullueshme e raftit të sipërm
Shporta për takëm me raft më të ulët CleanReminder Sinjal zanor
Sistemi HotAir Fijet e palosshme të raftit të poshtëm Rafti i filxhanit të raftit të sipërm: 1 copë
Mbajtës i xhamit të raftit të sipërm
PROGRAMET E LARJES SË ENËVE
6 programe për larjen e enëve 1 orë 60 ° C/60 min. Eko 45 ℃ /235 min. program
Heshtje Higjiena 70 ℃ /200 min. Pastrim automatik 70 ℃ /145 min.
Festa 35 ° C/20min. program
TË DHËNAT TEKNIKE
Lartësia 81.5 cm Gjerësia 44.8 cm Thellësia 55 cm
Niveli i zhurmës 46 dB Pesha neto 31 kg Kapaciteti i vlerësuar 10 grupe pjatash
Klasa e emetimit të zhurmës akustike ajrore C Gjatësia e kordonit të energjisë 1.5 m Vlerësimi i efikasitetit të energjisë E
Tubi i hyrjes së ujit 1.5 m Motor: Motor me dy shpejtësi Tubi i daljes së ujit 1.4 m
Konsumi i energjisë nga programi eko (EPEC) 0.755 kWh/cikël Konsumi i energjisë nga programi eko (EPEC) për 100 cikle 76 kWh/100 Ngjyra e panelit E zezë
Konsumi i ujit nga programi eko (EPWC) 9 l/cikël Ngjyra Anët e galvanizuara dhe dera e jashtme

GJYSMA E NGARKESËS
Ju nuk duhet të prisni derisa enëlarësja të jetë e plotë për të filluar ciklin. Ngarko vetëm një shportë,
ose të dyja me gjysmën e kapacitetit të saj. Spërkatësit e ujit do të veprojnë në mënyrë alternative
(sequential mode). Ky cikël ju garanton kursim në kohë dhe energji.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Amica

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit