, ,

Fleks gome 125 mm

Disponueshmëria:

Ka stok


4.50 

Ka stok

Krahasoni

Ju lejon të bluani sipërfaqe druri dhe metali duke përdorur rrota bluarjeje. Rripi velcro ju lejon të ndryshoni shpejt rrotat bluarëse.

Diametri: 125 mm;

Montimi: Velcro;

Materiali: polimer

SKU: PM_I253VHC6 Kategori: , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Fleks gome 125 mm”

Nuk ka ende komente.