Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshesë Robotike iRobot Braava 390T

Kodi i produktit: 
PM_337Q4Y41

349.00 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pastruesi robot superior me sprej avioni me precizion dhe koka pastruese vibruese ndihmon në trajtimin e ndotjes dhe njollave

Futet në vende të vështira për t'u arritur, duke përfshirë tualetet nën dhe përreth, në qoshe dhe poshtë kabineteve, duke përdorur një model pastrimi sistematik dhe efikas; Lundron nën dhe rreth objekteve dhe mobiljeve

Zgjedh automatikisht mënyrën e saktë të pastrimit bazuar në llojin e jastëkut braava jet; zgjidhni nga heqja e lagësht, heqja e lagësht dhe pastrimi i thatë; Për aromë të qëndrueshme, shtoni tretësirë për pastrimin e dyshemesë së fortë

Mopset dhe pastrimet përfunduan dyshemetë e forta, duke përfshirë drurë, pllaka dhe gurë; Ideale për kuzhina dhe banjo

Dizajni i maksimizuar i skajit futet në qoshe dhe përgjatë skajeve; Pastron nën mobilje dhe në vende të tjera të vështira për t'u arritur

Me butonin e lehtë të nxjerrjes së jastëkut, nuk do të prekni asnjëherë grimcë ose grimcë në jastëkun e pastrimit

Krijoni një kufi të padukshëm me mënyrën e ndërtuar në mur virtual për të mbajtur braava jet në dhoma pa derë, të tilla si kuzhina dhe hyrje

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fshesë Robotike iRobot Braava 390T”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit