Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gërshërë gjata 670 mm, diameter 45 mm Verto

Kodi i produktit: 
PM_B58L2JQ8

37.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një gjatësi 670 - 970 mm dhe një diametër prerje deri në 45 mm.Të dizajnuara për prerjen e degëve të holla dhe të trasha. Teh i veshur me teflon për mbrojtje nga korrozioni. Një avantazh shtesë është ingranazhi që zvogëlon forcën e nevojshme për të prerë me 30% dhe krahët e aluminit optimizojnë peshën e mjetit. Krahët teleskopikë rrisin diapazonin e punës së mjetit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Gërshërë gjata 670 mm, diameter 45 mm Verto”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit