Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

GOPRO HERO 9 + SD 128GB

Kodi i produktit: 
PM_A78I56W8

459.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bëni video mbresëlënëse 5K me nivele të larta detaji edhe gjatë zmadhimit dhe nxirrni imazhe të palëvizshme në 14.7 MP. Regjistro edhe në 4K, 2.7K, 1440p dhe 1080p.

Rezolucion më i lartë. Stabilizim më i mirë. Hero 9 Black novator bën përshtypje me një sensor të fuqishëm 23,6 MP për video fantastike 5K dhe foto befasuese 20 MP. Një ekran i ri interesant në pjesën e përparme e bën edhe më të lehtë për ju të vini në skenë regjistrimet tuaja me pamjen paraprake të drejtpërdrejtë dhe mund të gjeni opsione shpejt dhe intuitivisht në ekranin e madh me prekje me zmadhimin e prekjes në pjesën e pasme. Hero 9 Black vjen me një numër funksionesh të reja, të fuqishme si HindSight dhe gjithashtu mbështet transmetimin e drejtpërdrejtë dhe modalitetin e kamerës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

HERO 9

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “GOPRO HERO 9 + SD 128GB”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit