-14%
, , , , , ,

Gyp kopshti 1/2″ x 30 m, 4-layers NEO OPTIMA

Disponueshmëria:

Ka stok


17.99  20.99 

Ka stok

Krahasoni

Zorrë 1/2 “x 30 m, gete 4-shtresore NEO OPTIMA, e bërë nga fije fleksibile PVC dhe poliestër, presion pune 8 bar, presion shpërthimi 25 bar, me shtresë ushqimore Safe – ushqim i sigurt, alga rezistente ndaj depozitave dhe UV rrezet, diapazoni i temperaturës -20 ° C deri + 60 ° C

Marka: NEO Tools

Rezistent ndaj ultravioletit: Po

Rezistent ndaj depozitimit të algave brenda zorrës: Po

Lloji i Mjetit të Kopshtit: Tub Kopshti

Diametri i zorrës: 1/2 ”

Gjatësia e zorrës: 30 m

Presioni i shpërthimit: 25 bar

Diapazoni i temperaturës: -20- + 60 ° C

Numri i shtresave: 4 copë

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 1/2″ x 30 m, 4-layers NEO OPTIMA”

Nuk ka ende komente.