Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gyp kopshti 1/2" x 30 m, 4-layers NEO OPTIMA

Kodi i produktit: 
PM_2O76GL3B

17.99 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Zorrë 1/2 "x 30 m, gete 4-shtresore NEO OPTIMA, e bërë nga fije fleksibile PVC dhe poliestër, presion pune 8 bar, presion shpërthimi 25 bar, me shtresë ushqimore Safe - ushqim i sigurt, alga rezistente ndaj depozitave dhe UV rrezet, diapazoni i temperaturës -20 ° C deri + 60 ° C

Marka: NEO Tools

Rezistent ndaj ultravioletit: Po

Rezistent ndaj depozitimit të algave brenda zorrës: Po

Lloji i Mjetit të Kopshtit: Tub Kopshti

Diametri i zorrës: 1/2 "

Gjatësia e zorrës: 30 m

Presioni i shpërthimit: 25 bar

Diapazoni i temperaturës: -20- + 60 ° C

Numri i shtresave: 4 copë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 1/2" x 30 m, 4-layers NEO OPTIMA”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit