Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Joanna Gel for Intimate Hygiene 100ml

Kodi i produktit: 
PM_SHFHSEVH

3.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Formula e butë e përgatitjes me një aromë të freskët siguron një ndjenjë rehati dhe pastërtie për një kohë të gjatë. Ekstrakti i dellit zbut irritimet dhe ka veti anti-inflamatore.

 

indikacione

Kujdesi ditor i zonave intime.

 

Veprimi

Zonat intime janë të pastra dhe të freskëta. Xheli nuk irriton, dhe falë përbërësve kryesorë, ai ka veti antibakteriale dhe qetësuese.

 

Përbërësit kryesorë

Acidi laktik ruan vlerën e duhur, pak acid acid të pH të përshtatshme për sferën intime të femrave, duke e mbrojtur atë nga acarimi dhe skuqja. Lancolati i delli ka një efekt qetësues dhe anti-inflamator.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Joanna Gel for Intimate Hygiene 100ml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit