Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem kundër rrudhave Garnier Bio Skin Aa Eye Cream Lavandin 15Ml

Kodi i produktit: 
PM_B7I6693A

7.59 

(-34%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Veprim kundër moshës

  Me livando organike dhe vitaminë E.

  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

  Krem anti-plakje Garnier BIO për zonën rreth syve përmban ekstrakte bimore të marra nga prodhimi organik. Zbut dukshëm rrudhat delikate rreth syve, dhe në të njëjtën kohë vepron në mënyrë parandaluese kundër formimit të atyre të reja. Produkti forcon në mënyrë efektive qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. Rezultati është një pamje rinore dhe rrezatuese.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Garnier Skin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Krem kundër rrudhave Garnier Bio Skin Aa Eye Cream Lavandin 15Ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit