, ,

Maica pune Cam NEO

Disponueshmëria:

Ka stok


16.80 

Ka stok

Krahasoni

Bluzë pune NEO nga seria CAMO në ngjyrë jeshile ulliri me një model camo unik dhe asimetrik. Produkti është bërë nga pambuku i thurur me cilësi të lartë . Prerja urbane ju lejon të përdorni produktin edhe jashtë punës.

Materiali: 100% Cotton

Pesha: 180 g/m2

SKU: PM_O1N8UY2R Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Maica pune Cam NEO”

Nuk ka ende komente.