Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Maybelline FDT Super Stay 30H FDT 21 Nude Beige

Kodi i produktit: 
PM_IUN52YUU

11.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Qëndrueshmeria deri në 30H Është rezistent ndaj transferimit, rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj djersës. Kur bëhet fjalë për bazën me pigment të lartë me një përfundim natyral pa peshë, kjo bazë e rehatshme mat shkon mbi dhe përtej për të transformuar pamjen e lëkurës tuaj. Ai përmban një formulë pa vaj që nuk mbyll poret dhe është testuar nga dermatologu. Për të gjitha llojet e lëkurës.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Maybelline

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Maybelline FDT Super Stay 30H FDT 21 Nude Beige”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit