Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Maybelline Ral C.Sensational 599 More Mauve Ultimatte Lipstick

Kodi i produktit: 
PM_T3IRXJ3H

8.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzëkuqi Maybelline New York Color Sensational Ultimatte shton një ngjyrë më intensive me një fund ekstrem mat dhe një ndjesi të rehatshme dhe të lehtë. Struktura kremoze sjell një efekt të lehtë të njollosur me një fund shumë të pigmentuar dhe jashtëzakonisht mat që nuk thahen aspak buzët. Në një paketë të hollë, luksoze me një aplikues të pjerrët për aplikim preciz. Zbuloni linjën e re të buzëkuqëve Color Sensational Ultimatte në një gamë të tërë të hijeve të bukura dhe intensive nga marka Maybelline New York!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Maybelline Ral C.Sensational 599 More Mauve Ultimatte Lipstick”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit