Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

MIREKUPTIMI ME FAMILJEN

Kodi i produktit: 
PM_VHGURR33

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ashkush nuk eshte me afer zemres tende se sa njerzit e familjse. Prandaj nëse kuptoheni dhe shkoni mirë me njëri-tjetrin, kjo mund t’i bëjë ditët tuaja më të ndritshme dhe gropat gjatë rrugës më të lehta për t’u kaluar. Kjo është arsyeja pse ky udhëzues përmban: Këshilla për mënyrën se si të flisni me prindërit për gjithcka. Teste dhe ushtrime për t’u stërvitur, që të kuptoni më mirë të tjerët dhe veten tuaj. Udhezime si të përballoni situatat e mosmarreveshjeve dhe grindjeve. Kupona të gatshëm për cmime dhe argëtim familjar. Ky libër të mëson se si të komunikosh me pjesetarët e familjes tënde dhe të zgjidhësh situatat e grindjeve, kur ndodhin (dhe ato vërtet do të ndodhin një ditë). Përvetësimi i këtyre këshillave ju hap derën për më shumë kënaqësi dhe humor me njerëzit e zemrës, me të cilët jetoni. Viti:2010 Faqe: 74 Autori: AMY LYNCH

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit