Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NIVEA Deo Fresh Intense Spray 150ml

Kodi i produktit: 
PM_7885BXD7

3.55 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Llak antiperspirant NIVEA Fresh Intense për burra 150 ml0% alkool.48 orë mbrojtje.Takoni një partner që do t’ju mbulojë shpinën jo vetëm në ditët e nxehta të verës. Ka erë të këndshme dhe afatgjatë, nuk irriton lëkurën më të ndjeshme në sqetull dhe, falë paketimit praktik të dritës, nuk transferohet kur e vendosni në një çantë sportive. Me pak fjalë, pjesa e re perfekte për pajisjet tuaja të banjës.

Më shumë informata

Modeli

Nivea

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit