Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Paletë Top Face Matte Monno 115

Kodi i produktit: 
PM_B4A767ZN

3.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Siguron zbatim perfekt në një hap me pigmentimin intensiv të ngjyrave dhe strukturën e butë. Ndërsa tipari hidratues i Vitaminës E në formulën e saj parandalon palosjet dhe shpërndarjet, ajo ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës me formulën e saj rezistente ndaj ujit me një fund metalik mat. Janë në dispozicion 7 mundësi tërheqëse ngjyrash.Ju mund ta aplikoni atë në qepallat tuaja me majë të gishtave ose një furçë hije dhe ta shpërndani me një furçë përzierjeje.

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit