-24%
, ,

Parfum Eau De Parfum Ariana Grande Ari, 30 ml

Disponueshmëria:

Ka stok


35.38  46.50 

Ka stok

Krahasoni

Ari nga Ariana Grande është një aromë me lule Fruta Gourmand për femra. Ari u lançua në vitin 2015. Notat kryesore janë mjedër, dardhë dhe grejpfrut. notat e mesme janë orkide vanilje, zambak i luginës dhe trëndafili. notat bazë janë Marshmallow, Musk dhe Nota Woody.

SKU: PM_T32TQC7R Kategori: , , Etiketa: , ,