Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Mont Blanc Legend Spirit Eau De Toilette , 30 ml

Kodi i produktit: 
PM_1QRHH98O

22.50 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Montblanc Legend Spirit Eau de Toilette është një aromë  tepër e freskët me drurë që nxjerr energji aventureske. Me një hapje ngritëse të grejpfrutit dhe bergamotit së bashku me piper rozë, aroma paraqitet me freski tekstuale. Parfumi më pas zhvillohet në notat e livandës aromatike dhe kardamomit të shoqëruar me nota uji dhe zmadhohet më tej nga myshku i bardhë, drurët e bardhë, druri kashmiri dhe myshku i dushkut. Çdo spërkatje i paraprin një dite legjendare dhe mbështjell shqisat tuaja me stil frymëzues.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit