,

PERRALLAT ME TE BUKURA KLASIKE

Disponueshmëria:

Ka stok


12.00 

Ka stok

Krahasoni

Është shkruar në nder të përrallave klasike që nuk vdesin kurrë dhe që fëmijët e gjithë botës i kanë shijuar në epoka të ndryshme. Së nashku me pikturat e bukura për të tëerhequr vëmëndjen e tyre, këto përralla vijnë me fjalë të shpjeguara, në fund të faqeve me qëllim pasurimin e fjalorit të fëmijëve. Viti: 2016 Faqe: 130 Autori: BOTA SHQIPTARE Zhanri: Per Femije Shqip 6 4 vj.

SKU: PM_6LCF5EU5 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “PERRALLAT ME TE BUKURA KLASIKE”

Nuk ka ende komente.