Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PLANI SEKRET PER KOSOVEN DHE HISTORI TE TJERA

Kodi i produktit: 
PM_D56363L9

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

“ Në plan parashikohej që të paktën 300 000 shqiptarë etnikë brenda Kosovës, e cila ndodhet në verilindje të Shqipërisë, do të ngriheshin dhe do të bashkoheshin me çlirimtarët e tyre të supozuar. Gjithashtu parashihej një mbështetje edhe nga shqiptarët etnikë ne Mal të Zi dhe në Maqedoni, të dyja republika në përbërje të Jugosllavisë. Strategët ushtarakë shqiptarë ishin të përgaditur për humbje të mëdha dhe për mundësinë e një konflikti të gjerë ballkanik. “ Viti:2006 Faqe: 160 Autori: YLLI MOLLA

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit