Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Pudër e lëngshme Loreal Fdt Infallible 200 Miel

Kodi i produktit: 
PM_1428D7ZB

13.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Qëllimi kryesor i tij është t'ju ofrojë një përbërje afatgjatë natyrore që do të qëndrojë e lehtë gjatë gjithë ditës. Qëndron e freskët gjatë gjithë ditës dhe ju ndiheni rehat .Shkëlqimi i pakontrolluar i lëkurës është padyshim diçka që shumica prej nesh dëshiron të shmangë. Kombinimi unik i shumë përbërësve të fondacionit mbron lëkurën tonë nga kjo dhe në të njëjtën kohë ndihmon lëkurën të marrë frymë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Fdt Infallible 200 Miel”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit