Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme për vetulla Loreal Brow gel 103 Unbelieva Warm Blond

Kodi i produktit: 
PM_P291GE48

19.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Xhel për vetullat me qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistent ndaj ujit që mbetet i paprekur deri në 24 orë pa njollosje ose transferim.

  Lehtë për tu aplikuar, ka një furçë me kënd këndor që ju lejon të mbushni zona të shpërndara për të arritur një përfundim perfekt dhe natyral.

  Tharje e shpejtë, fiksuar në 90 sekonda.

  Krijoni vetullat e përcaktuara në 3 hapa të thjeshtë:

  Vendosni xhel për vetullat.

  Përdorni furçën me kënd për të arritur një aplikim super preciz.

  Përcaktoni vetullat me furçë dhe lëreni të veprojë për 90 sekonda.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme për vetulla Loreal Brow gel 103 Unbelieva Warm Blond”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit