Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ratifikuese YATO 1100W 125mm

Kodi i produktit: 
PM_HJ59AZ32

60.00 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mulli këndor YATO YT-82101 është projektuar për të kryer punë ndërtimi dhe riparimi në lidhje me prerjen dhe bluarjen e sipërfaqeve të ndryshme, duke përfshirë çelik inox. Mulli shumë i fortë këndor i rekomanduar për profesionistët. E pajisur me një dorezë të rehatshme të rregullueshme. Kablloja e energjisë është bërë nga një material rezistent ndaj dëmtimeve mekanike.

Fuqia: 1100 W.
Shpejtësia e rrotullimit: 3000-12000 rpm.
Aplikimi: çelik inox, çelik i ngurtësuar, çelik.
Veçoritë:

Fuqia e lartë parandalon bllokimin e tehut gjatë prerjes së materialeve të forta.
Dredha-dredha prej bakri mbron nga mbinxehja.
Qarkullimi i ajrit që ftoh rotorin dhe ingranazhin mbron mjetin nga pluhuri.
Rregullimi me 6 shpejtësi i shpejtësisë së rrotullimit me anë të një doreze.
Ndërprerës anësor i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm.
Funksioni i mbajtjes së një shpejtësie konstante të diskut kur punoni me shpejtësi të ulët.
Fillim i butë - fillim i butë.
Kabllo gome e trashë 3 m e gjatë, rezistente ndaj dëmtimeve mekanike.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit