, , ,

Sandale pune – VERTO 15G950

Disponueshmëria:

Ka stok


10.35 

Ka stok

Krahasoni

Sandale pune bërë nga materiali EVA. Të rehatshme dhe të qëndrueshme.Mund të përdoret në jetën e përditshme dhe në sferën profesionale për mirëmbajtjen e shtëpisë, kopshtit dhe kopshtit të perimeve.

SKU: PM_7VW94PJ9 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Sandale pune – VERTO 15G950”

Nuk ka ende komente.