, , , ,

Kaçavida torx T40x100mm

Disponueshmëria:

Ka stok


2.85 

Ka stok

Krahasoni

Kaçavida TOPEX Torx është e dobishme për punë mekanike, si dhe për mjeshtrit amatorë.

Boshti është bërë prej çeliku të ashpër krom-molibden për jetëgjatësi të veglave.

Teh magnetik çeliku i ngurtësuar për trajtim të lehtë.

Doreza plastike ergonomike siguron siguri dhe komoditet gjatë punës.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kaçavida torx T40x100mm”

Nuk ka ende komente.