Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shtrat portativ-palosës AFRICA, krem

Kodi i produktit: 
PM_9GWD82TU

65.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shtrat portativ-palosës.

I përshtatshëm për të luajtur.

I përshtatshëm për përdorim shtëpiak dhe kur udhëton.

Siguron vend për të luajtur për fëmijën tuaj.

Dritare të mëdha nga rrjeta, të përshtatshme për mbikëqyrjen e fëmijës.

Hyrja anësore me zinxhir.

Përmasat: 120x60

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Africa

Lloji i shtratit

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shtrat portativ-palosës AFRICA, krem”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit