Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sprej me ngjyrë Joanna Silver

Kodi i produktit: 
PM_37ON4I31

6.10 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Joanna Color Spray është në dispozicion në disa nuanca që i përshtaten çdo shije.

Lehtësia e përdorimit garanton një rezultat të shpejtë dhe të dukshëm, dhe teknologjia e fiksimit të flokëve jo vetëm që nuk dëmton strukturën e tyre, por gjithashtu forcon çdo flokë, në sajë të një kompleksi të fuqishëm vitaminash.

Pas aplikimit të llakut të ngjyrosjes, flokët marrin jo vetëm një ngjyrë të re, por edhe një pamje luksoze, të shëndetshme.

Aplikacion:

Mbuloni shpatullat me një peshqir për të mbrojtur veshjen dhe lëkurën tuaj. Para se të vendosni llak, duhet ta tundni, është më mirë të spërkatni bojën nga një distancë prej 15 cm. Pasi bojë të thahet, duhet të krehni flokët. Përsëritni spërkatjen për një ngjyrë më intensive.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Sprej me ngjyrë Joanna Silver”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit