Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tenxhere me kapak (22cm) LAMART LT1161

Kodi i produktit: 
PM_9S13F4HO

21.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bërë nga çelik inox i klasit të parë.

Projektimi i enëve të gatimit prej çeliku inox të bërë nga çeliku i klasit të parë rezistent ndaj korrozionit përfshin një bazë të fortë sanduiçi me doreza shumë elegante për siguri, funksionalitet dhe komoditet më të madh.

Kapak nga qelqi i qëndrueshëm dhe dalja e avullit për kontroll të saktë të gatimit.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave – gaz, elektrik, qeramikë qelqi dhe induksion.

I sigurt për larje në pjatalarëse

Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë.

Çelik inox material

Diametri 22 cm

Kapaciteti 4,7 l

Induksioni Po

Ngjyra argjendi

Lartësia 12,5 cm

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit