Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tharëse VERTO 2000 W

Kodi i produktit: 
PM_ENJER9TK

22.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E menduar për heqjen e veshjeve të bojës, si dhe për formësimin dhe saldimin e materialeve termoplastike. Përdoret gjithashtu për rimeso të elementeve të mobiljeve. Ka një ndërprerës me 2 diapazione të temperaturës deri në 300 ° C dhe deri në 500 ° C dhe 2 diapazone të rrjedhës së ajrit, i cili ju lejon të rregulloni parametrat në punën tuaj. E pajisur me mbrojtje nga mbinxehja bimetalike, ajo mbron pajisjen nga dëmtimi.

Fuqia: 1500W

Diapazoni i temperaturës: Shkalla I - 300 ° C, shkalla II - 500 ° C

Kapaciteti i rrjedhës së ajrit: Shkalla I - 280 l / min, shkalla II - 480 l / min

Pesha: 0.8 kg

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit