Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Zbulimi I Madh

Kodi i produktit: 
PM_RL9ZWQ6J

10.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kur vjen trishtimi, pranoje. Dëgjoje këngën e tij. Ai ka dicka që mund të të japë ty. Ai ka dhuratën qe nuk mund të ta japë asnjë lumturi, pervec trishtimit. Lumturia është gjithnjë e ceket; trishtimi është gjithnjë i thellë. Lumturia i ngjan valës, pikëllimi të jep thellësinë më të madhe të oqeanit. Në trishtim ti mbetesh vetvetja, mbetesh vetëm. Në lumturi ti fillon të lëvizësh dhe te ndash ato që me njerëzit; në trishtim ti i mbyll sytë dhe zhytesh thellë në brendsinë tënde.          -Viti I botimit: 2015      -Faqe:192   - Autori:Osho

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit