Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Zogjte Vdesin Duke Kenduar Vol 2

Kodi i produktit: 
PM_PM86QJJL

21.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me mbi 10 milionë kopje të shitura në mbarë botën, ky roman përshkruan në menyrë epike historinë e tri brezave të një familje të shquar australiane, një histori që është shndërruar në një nga serialet më të dashur televizivë të të gjitha kohërave. Diku në Australi, tri breza të jashtëzakonshëm të familjes Kliri jetojnë mes gëzimit e trishtimit, sfidës së hidhur e ngadhënjimit madhështor të udhëhequr nga ëndrra, të mbeshtetur nga fuqia e karakterit... të rrenuar nga pasionet e errëta, dhuna dhe skandali që shoqërojnë dashurinë e ndaluar.         

 -Viti I botimit: 2013      -Faqe:470   - Autori:Collen Mccullough

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Zogjte Vdesin Duke Kenduar Vol 2”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit