Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Balsam për trup dhe fytyrë Victoria's Secret Coco Stick, 40 gr

Kodi i produktit: 
PM_H3JN3Y4J

12.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vendoseni në lëkurë të thatë këtë balsam të vajit të kokosit. Përdoreni sa herë që lëkura ka nevojë për pak më shumë hidratim, përdoreni ne bryl, themra, pjesë të lëkurës që është e thatë ose rrëshqitni mbi pjesët e trupit për një shkëlqim të butë, të ndezur me xixa. Aplikimi është pa asnjë ndotje në pjesët tjera të trupit, mund ta vendosni dhe të dilni direkt pa menduar.

Për përdorim në fytyrë ose trup
TSA-friendly
Dermatologjikisht i testuar
I sigurt për përdorim të përditshëm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit