Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bazë për fytyrë The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer, 30 ml

Kodi i produktit: 
PM_TG98X4AT

12.90 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është një teksturë e lehtë e ngjashme me një serum i cili hidraton lëkurën dhe i jep asaj një pamje me naturale. Ndihmon në përhapjen e makeup-it në mënyrë uniformë edhe në zonat e thata të lëkurës . Me një formulim oil-free dhe water-free nuk shkakton bllokim të poreve dhe irritim të lëkurës . Ky primer është kompatibel me të gjitha fondatinat por është veçanërisht i mirë për ato që kanë një mbulim të plotë dhe janë të vështira për tu perhapur, sidomos në një lëkurë të thatë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit