Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Loreal Infallible Les Macarons 838 Berry Cherrie Liquid Matt

Kodi i produktit: 
PM_YQ6D44J1

10.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Formulë e lehtë që zgjat deri në 12 orë

Asnjë lëvozhgë, pa njolla, pa tharje.

Ajo vjen në ngjyrat më joshëse, buzëkuqin mat me qëndrueshmëri të plotë, me mbulim të plotë, që është gjithmonë i rehatshëm dhe kurrë nuk ngjitet.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal Infallible Les Macarons 838 Berry Cherrie Liquid Matt”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit