, ,

ÇANTË TERMOSI EVO LARGE

Disponueshmëria:

Ka stok


15.40 

Ka stok

Krahasoni

Plotësisht pjesët të jashtme dhe të brendshme janë bërë të dyja me materiale pa PVC. Izolim me dendësi të lartë: shkumë PE me trashësi 6 mm.

Kapaciteti: 28 l

Dimenzionet: 39x20x33 cm

Pesha: 0.5 Kg

SKU: PM_XFE31FOP Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “ÇANTË TERMOSI EVO LARGE”

Nuk ka ende komente.