Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter për lavatriçe+pjatalarese Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_SH6IHNTG

22.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filtri Scalex:

Kursen deri në 30% të konsumit të energjisë;

Kursen deri në 40% të pluhurit dhe larësve;

Rrit efikasitetin dhe zgjat jetën e shërbimit të makinave larëse dhe larësve të enëve.

Media e filmit Scalex lëshon vëllim specifik të substancave të mjaftueshme.

E rëndësishme të dini se filtri nuk zbut ujin, por ka një ndikim në kripërat e ngurtësisë dhe mbron elementët e ngrohjes të makinave larëse dhe lavastoviljeve.

Filteri në mënyrë gjithëpërfshirëse zgjidh problemin e ngurtësisë , ndalon rritjen e kristaleve të shkallës – përbërësi special i mediave nuk lejon që kristalet të formohen në grilë kristalesh dhe të depozitohen në sipërfaqen e elementeve të ngrohjes , shkatërron kristalet duke i thyer ato në pjesë më të vogla , pengon lidhjet e kristaleve duke i mbuluar ato dhe kështu duke parandaluar ngjitjen në njëra-tjetrën

Në kontrast me filtrat polifosfat, ky filtër nuk përmban fosfate ose polifosfate, kështu që është i padëmshëm si për shëndetin dhe mjedisin e njeriut.

1 zëvendësim të filtrit për 400 larje.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit