Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gjyshe Na Trego Nje Perralle Lepurusha

Kodi i produktit: 
PM_ME1RB6NM

11.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gjyshe, na trego një përrallë ! I kërkojnë Gjyshe Lepurushes dymbëdhjetë nipërit e mbesat e saj.Dhe gjyshja nis të tregojë historitë e Fermës së Mollës së Gjelbër… Për çdo kafshë ka nga një përrallë që herë sillen mirë dhe herë keq në të rrallë.Secili diçka ka për të treguar,na takon ne për të mësuar!          -Viti I botimit: 2010      -Faqe:20   - Autori:Tony Wolf

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit