Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kufje over-ear Acme BH317 Teal, bluetooth

Kodi i produktit: 
PM_5TGKE6CV

34.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me kufjet ACME BH317 bluetooth, mund ta bëni këtë deri në 60 orë me një karikim të plotë. Dhe nëse kjo nuk mjafton, vazhdoni muzikën përmes modalitetit pasiv ( AUX 3,5 mm). Kufjet më të mëdha nënkuptojnë më shumë rehati. Këto kufje të buta, të mbuluara me lëkurë, mund të palosen dhe të zënë gjysmën e hapësirës,duke perfshir butnonin per Luaj/Pauze .Në këtë mënyrë nuk do t'ju duhet ta ndaloni muzikën tuaj manualisht për një bisedë të shpejtë. Thjesht rrotulloni kufjet nga brenda dhe muzika do të ndalet.

Lloji i lidhësit Wireless
Buton luaj/pauzë: Po
Butoni i rritjes së basit: Po
Veshja e jastëkëve: Lëkure
Multi-lidhje: Po
Lidhja Wireless Po
Stili Mbi vesh
Diametri i degjueses 40 mm
Impedanca 16 Ω
Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
Distanca e punës deri në 10 m
Lidhja e pajisjes Type-C, Bluetooth, 3,5 mm AUX
Porta e karikimit USB: Po
Versioni i Bluetooth 5.0
Kontrolli i thirrjeve Po
Shirit koke i rregullueshëm, i palosshëm
Materiali Plastike
Kontrolli i zerit Po
Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
Koha e gatishmërisë 1000 orë
Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit