Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mos Harro Te Me Puthesh

Kodi i produktit: 
PM_VLNP2K4B

7.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

“Mos harro të më puthësh ose Zebra” u botua për herë të parë në 1988 dhe po atë vit fitoi çmimin letrar “Femina”. Qe një nga romanet më të suksesshme të asaj periudhe dhe në vitin 1992 u ekranizua.Gaspar Egërshani,i martuar prej 15 vjetësh me Kamilën,gëzon nofkën “Zebra”. Rutina ka zëvendësuar tashmë prej kohësh zjarrin e dashurisë së viteve të para; “çiftet vdesin nga heshtja” mendon ai. Zebrës kjo i duket e papranueshme,prandaj ai vendos ta bëjë përsëri për vete Kamilën e tij... por si?

          -Viti I botimit: 2014      -Faqe:220   - Autori:Alexandre Jardin

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit