, ,

Multimeter elektrikë universal

Disponueshmëria:

Ka stok


27.30 

Ka stok

Krahasoni

Matësi elektronik universal TOPEX përdoret për të matur tensionin AC dhe DC, vlerën e AC, rezistencën elektrike dhe matjen e diodës. Trupi është bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ekrani i madh LCD e bën leximin më të lehtë. Falë funksionit HOLD është e mundur të ndaloni dhe kurseni matjen . Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Multimeter elektrikë universal”

Nuk ka ende komente.