Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Excellence 6.1 Dark Ash Blonde

Kodi i produktit: 
PM_UDHFC187

7.10 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ngjyra e flokëve Excellence Creme Coloration u jep flokëve tuaj një ngjyrë natyrale dhe me shkëlqim. Flokët tuaj ushqehen me një serum të thellë mbrojtës dhe keratin pro gjatë ngjyrosjes. Në të njëjtën kohë, kjo ngjyrë mbulon me besueshmëri flokët gri. Pas aplikimit, balsami i pasur i kujdesit forcon flokët. Rezultati është një ngjyrë afatgjatë dhe intensive me reflekse verbuese.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Exc

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit