,

Sekretet E Shijes

Disponueshmëria:

Ka stok


14.00 

Ka stok

Krahasoni

Mastershefi i parë shqiptar, Renato Mekolli, mjeshtri i shijes dhe i dijes rreth ushqimit, vjen për herë të parë me një libër me receta, teknika dhe aroma të parezistueshme. Dhe jo vetëm aq. Talenti i rrallë i Renatos duket edhe nga vlerësimet që ka marrë puna dhe vepra e tij nga mjeshtra dhe kritikë gastronomie në mbarë botën           -Viti I botimit: 2016      -Faqe:268   – Autori:Renato Mekolli

SKU: PM_X325LPMB Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Sekretet E Shijes”

Nuk ka ende komente.