Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set i burgiave 49 cop VERTO

Kodi i produktit: 
PM_9U38S95Q

28.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E tëra përmban 49 elementë që përdoren në përpunimin e metaleve, drurit dhe betonit. Seti përfshin 9 bit stërvitje metalike, 5 bit stërvitje betoni, 5 bit stërvitje druri kthesë, 4 bit stërvitje vidhosje, 20 copa të gjata 25 mm, mbajtëse bit, 4 sharra me vrima dhe një përshtatës për vrimat e vrimave. Gjithçka vendoset në një kuti plastike të dobishme për ruajtje të lehtë.

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit