Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set kozmetik Biotherm Blue Therapy Accelerated Krem

Kodi i produktit: 
PM_6YWZLVM2

48.55 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky set përmban krem nate antirrudhë Blue Therapy Night 15 ml, krem për lëkurë rreth syve Blue Therapy Eye Rejuvenating 5 ml, serum rigjenerues Life Plankton Elixir 7 ml, vaj pastrues Biosource Renewing 30 ml, Blue Therapy Accelerated 50 ml dhe çantë kozmetike. Kremi i natës rigjeneron lëkurën më së miri gjatë natës, ndërsa substancat aktive të kremit depërtojnë në thellësinë e strukturës së lëkurës dhe lëkura riparohet vetë natë pas nate. Përmban plankton të pastër termik, alga të ujërave të ëmbla dhe alga deti. Lëkura rreth syve është një nga pjesët më të ndjeshme dhe të brishta të fytyrës, dhe për këtë arsye kërkon kujdes të veçantë. Kremi rinovues i syve Blue Therapy nga Biotherm lufton në mënyrë efektive rrudhat, rrathët e errët dhe fryrjen e syve dhe forcon dukshëm lëkurën në këtë zonë. Përmban alga deti, plankton i pastër termik, flavonoide, aminoacide dhe peptide. Eliksiri i lëkurës kujdeset për të gjitha llojet e lëkurës. Përmban përbërësin natyror aktiv Life Plankton, i cili rinon, hidraton dhe forcon lëkurën. Kurse vaji pastrues rigjenerues biosource largon në mënyrë të përsosur përbërjen edhe të papërshkueshme nga uji dhe të gjitha papastërtitë e depozituara në lëkurë gjatë ditës pa e tharë atë. Cilësia e vajit të mëndafshtë, e cila shndërrohet në një shkumë gjatë kontaktit me ujin, kombinon efektin qetësues të vajit me fuqinë pastruese të shkumës. Rezultati është një lëkurë butë dhe elastike. Është krijuar për të gjitha llojet e lëkurës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit