Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shenja Diagnoza dhe keshilla nga mjeket me te mire

Kodi i produktit: 
PM_663UDP16

8.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Libri “Shenja, diagnoza dhe këshilla nga mjekët më të mirë” është një udhëzues për shëndetin, funksionimin e trupit dhe trurit si një kombinim perfekt, duke u fokusuar me hollësi për sëmundjet më shpeshta që prekin organet dhe proceset jetësore te njeriu. Janë identifikuar 25 sëmundjet më të shpeshta te njeriu dhe për secilën prej tyre përzgjidhen për këshillim ekspertët më të njohur. Pra, për çdo temë, apo sëmundjen përkatëse, kemi ekspertizën e një mjeku apo grupi mjekësh, të cilët, nga ana e tyre, i referohen gjithë përvojës dhe së mjekësisë në shkallë botërore  -Viti I botimit: 2020       -Faqe: 235    -Autori: Grup Autoresh

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shenja Diagnoza dhe keshilla nga mjeket me te mire”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit