Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku me bateri 2x14.4V, Li-Ion/2.0 Ah, BMC 58G216

Kodi i produktit: 
PM_XESEG86O

160.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Drejtues profesional me dy shpejtësi GRAPHITE, i mundësuar nga një bateri e fuqishme Li-Ion 14.4 V me një kapacitet prej 2.0 Ah.

Ka funksionin e fikjes së karikuesit - pas karikimit të baterisë ose tejkalimit të kufirit të temperaturës.

Vegla elektrike me kontroll të butë të shpejtësisë është e pajisur me një çelës të drejtimit të rrotullimit dhe një bllokim të butonit të çelësit.

Shpejtësia maksimale e boshtit në marshin e parë është 400, dhe në marshin e dytë 1100 rpm.

Çift rrotullimi maksimal është 34 Nm (diapazoni i rregullimit nga 1 në 20 dhe opsioni i shpimit).

Pajisja është e pajisur me një frenë elektrike bosht dhe një diodë LED, e cila lejon të ndriçojë vendin e punës.

Forma ergonomike e dorezës dhe gjatësia totale e optimizuar e stërvitjes / shoferit lejon punë të rehatshme për njerëzit me të djathtë dhe me të majtë.

Doreza, pjesa e sipërme e strehimit dhe butoni i çelësit janë të mbuluara me material që nuk rrëshqet, falë të cilit mjeti qëndron i sigurt në dorë.

Pajisja planetare është bërë prej çeliku me cilësi të lartë.

Seti me pajisjen përfshin: një bit të dyanshëm, një bateri të dytë dhe një valixhe.

Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Aku me bateri 2x14.4V, Li-Ion/2.0 Ah, BMC 58G216”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit