Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

ANTON CETA DHE FILOZOFIA E PAJTIMIT TE GJAQEVE

Kodi i produktit: 
PM_BJ8A22KV

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shkrimtari Gjon Keka, na pasuron edhe me një libër të mirëfilltë e shumë të nevojshëm për shqiptarinë, libër ky që flet për veprimtarin e veprimtarit, Anton Çetta. Autori Keka, ka shkruar ekskluzivisht mbi veprimtarin e prof.Anton Çettes në pajtimin e gjaqeve, ku shtjellohet edhe fenomeni i gjakmarrjes dhe koncepti i pajtimit në përgjithesi, Paqës dhe mbi atë të ndikimeve nga Kanuni i Lekë Dukagjinit, etj. Viti:2015 Faqe: 75 Autori: GJON KEKA

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “ANTON CETA DHE FILOZOFIA E PAJTIMIT TE GJAQEVE”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit