Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shtrati I Prinderve

Kodi i produktit: 
PM_2ZB62J38

5.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për fëmijët e grupmoshës mbi 2 vjeç.

Çdo natë, arushi Leo fle në dhomën e prindërve. Një herë sepse I trembet pickimit të mushkonjave, një herë sepse ka vapë ose ka shumë etje…justifikimet ndryshojnë vazhdimisht, sepse ai ka shumë dëshirë të flejë I kruspullosur midis gëzofit të butë e të ngrohtë të prindërve të tij. Por, Nata e Madhe e dimërimit po afron dhe Leoja duhet të mësohet patjetër të flejë vetëm...

Viti: 2012

Faqe: 30

Autori: Hristine Naumann Villemin

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shtrati I Prinderve”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit