-16%
, ,

Krem pudër Top Face 7in1 003

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 38472

Es bietet bis zu 12 Stunden konstanter Qualität, etwas Seide und der mit Gemüse -Taurin angereicherten Inhalt.

– Erfrischt die Haut

– eliminiert Hautungleichheiten

– bietet eine energische und lebendige Sicht auf die Haut

– Minimiert das Aussehen von Poren

– Bietet ein mattes Samtende

– Hilft der Verringerung der Anzeichen des Alterns

– Mit einem Schutzfaktor von SPF 15 hilft es, die Haut vor schädlichen UV -Strahlen zu schützen.

6.99  8.35 

Vorrätig

Ajo ofron deri në 12 orë cilësi të qëndrueshme, pak mëndafshi dhe përmbajtjen e saj të pasuruar me Taurine Perime.

– freskon lëkurën

– eliminon pabarazitë e lëkurës

– Siguron një pamje energjike dhe të gjallë të lëkurës

– minimizon shfaqjen e poreve

– siguron një fund kadifeje mat

– ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes

– Me faktorin mbrojtës SPF 15, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme UV.

Artikelnummer: PM_RFAK5822 Kategorien: , , Schlagwörter: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Krem pudër Top Face 7in1 003”

Nuk ka ende komente.